Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Capdevilla
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
4351
19.05.2012, 17:16
Witam, zamienię szalik osiedlowy z lat 90 Wisły - Bohaterów Września, unikat. Interesują mnie starsze szale Śląska Wrocław, zapraszam. GG: 17757470
Capdevilla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Capdevilla
Znajdź inne posty napisane przez Capdevilla