Crusi napisał(a):

Co do Ilieva to te jechanie po chlopie uwazam za przesadzone. Moze i ma sily na 60-70 minut gry, tylko wezcie pod uwage to ze jak on gra to 70-80% atakow idzie przez niego bo na drugim skrzydle zazwyczaj ganial bezproduktywny Kirm. Cala nasza sila ofensywna opierala sie praktycznie w tym sezonie na Meliksonie i Ilievie, a ze ma malo asyst to tez po czesci nie jego wina bo duzo razy bylo tak ze nie bylo nikogo w polu karnym zeby zamknac dobre dosrodkowanie czy podanie.
Jesli chodzi o Zienczuka to nie robil bym z niego boga, owszem wrzutke ma bardzo dobra, jak dla mnie drugi najlepiej dosrodkowujacy pomocnik w lidze po Kosie, ale to jest chlop ktory nie pociagnie gry, nie kiwnie goscia czy dwoch, on musi miec takich graczy ktorzy mu dograja pilke na skrzydlo a on ja wrzuci na nos, juz to zreszta przerabialismy. Takze jesli chodzi o niego to ja osobiscie jestem na nie i wole Ilieva, ktory jesli tylko bedzie mial z kim pograc to jeszcze pokaze na co go stac.
|
Jestem podobnego zdania. Będzie paru ofensywnych grajków = Zieniu będzie miał trochę miejsca i czasu i strzeli/poda/wrzuci. Jak będzie musiał wziąć grę na siebie to będzie po Nim jazda jak w przeszłości bo On nie da rady. Ciągnąć gry, wygrać 1 na 1 nie umiał 10,5 lat temu, tym bardziej nie wygra dziś.
W przypadku Pawła jestem na tak - wierzę, że może stworzyć z Genkovem fajnie uzupełniającą się parę i dzięki wspólpracy i jeden i drugi strzelą po kilkanaście goli albo więcej.
Głowa, Paweł, Sergiej, Sobol, Iliev, Jaliens - jak się go nie uda rozwiązać - tylu wyjadaczy.
Reszta zakupów to muszą być bezwarunkowo gracze max 27lat i paru młodych typu Nowak, Gajos, Misiek, Chrapek - o ile już teraz są w stanie być chociaż sensownymi zmiennikami.