Wyświetl pojedynczy post
Crusi
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55741
Stary 19.05.2012, 16:30
Co do Ilieva to te jechanie po chlopie uwazam za przesadzone. Moze i ma sily na 60-70 minut gry, tylko wezcie pod uwage to ze jak on gra to 70-80% atakow idzie przez niego bo na drugim skrzydle zazwyczaj ganial bezproduktywny Kirm. Cala nasza sila ofensywna opierala sie praktycznie w tym sezonie na Meliksonie i Ilievie, a ze ma malo asyst to tez po czesci nie jego wina bo duzo razy bylo tak ze nie bylo nikogo w polu karnym zeby zamknac dobre dosrodkowanie czy podanie.

Jesli chodzi o Zienczuka to nie robil bym z niego boga, owszem wrzutke ma bardzo dobra, jak dla mnie drugi najlepiej dosrodkowujacy pomocnik w lidze po Kosie, ale to jest chlop ktory nie pociagnie gry, nie kiwnie goscia czy dwoch, on musi miec takich graczy ktorzy mu dograja pilke na skrzydlo a on ja wrzuci na nos, juz to zreszta przerabialismy. Takze jesli chodzi o niego to ja osobiscie jestem na nie i wole Ilieva, ktory jesli tylko bedzie mial z kim pograc to jeszcze pokaze na co go stac.
"WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER"
THE WHITE STAR DIVISION
Odpowiedz cytując