Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55740
Stary 19.05.2012, 15:47
hm... myślę że taki klub jak Wisła powinna grać dwoma napastnikami, jesteśmy jedną z najlepszych drużyn w lidze, mamy zazwyczaj 60-70% posiadania tylko nie stwarzamy sobie sytuacji.
Brożek doskonale uzupełniałby się z Genkovem, Bułgar potrafi wygrać pojedynek główkowy, a brożek jest szybki i potrafi wykończyć sytuację.
Odpowiedz cytując