|
hm... myślę że taki klub jak Wisła powinna grać dwoma napastnikami, jesteśmy jedną z najlepszych drużyn w lidze, mamy zazwyczaj 60-70% posiadania tylko nie stwarzamy sobie sytuacji.
Brożek doskonale uzupełniałby się z Genkovem, Bułgar potrafi wygrać pojedynek główkowy, a brożek jest szybki i potrafi wykończyć sytuację.
|