Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55735
Stary 19.05.2012, 15:24
Sprostowanie: Zieńczuk jest do wzięcia "za darmo", skończył mu się kontrakt w Ruchu. Podobnie jak Kosowski. Obaj by się przydali, do szatni i na jokerów. Obaj też mogliby w klubie zostać po zakończeniu kariery. Jednak ważne jest ściąganie co najmniej 10 lat młodszych piłkarzy. Jednak możemy sobie pozwolić na góra 6 piłkarzy >30 lat.
Odpowiedz cytując