Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17098
Stary 19.05.2012, 15:11
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Co do podwykonawców to z tego co sie orientuje nie Rzad ich zrobił w chuja tylko inwestorzy , no ale jak trwoga to do Rzadu i żeby z panstwowych pieneidzy oddawał im pieniedze . To samo z rolnikami , przyjdzie przymrozek ,uprawa sie zmarnuje to od razu leca ,żeby im Państwo oddawało już nie mówiąc o kuriozalnych odszkodawania za katastrofy typu 250 tys zł dla kazdego czlonka rodziny .
Kto cymbale wybiera wykonawców?