a ja nadal bede sie upierał ze buduje sie za drogo... nieporownywalnie co do jakosci
Cytat:
|
Rynkowa dominacja wielkich koncernów budowlanych nie gwarantuje jednak najwyższej jakości prac. Skandalem zakończyła się budowa najdroższej drogi w Polsce. Wybudowany przez międzynarodowe konsorcjum firm Budimex, Strabag, Warbud i Mostostal Warszawa ponad 10-kilometrowy warszawski odcinek trasy S8 kosztował 2,3 mld zł. To 218 mln zł za każdy kilometr! Mimo horrendalnej ceny końcowy efekt prac okazał się marny. Zastrzeżenia budziły pęknięcia jezdni, nierówna nawierzchnia, błędy w oznakowaniu i wytarte pasy ruchu.
|
juz mi sie nei chce szukać takich baboli. Owszem, zdarzy się, że wybudują w normlanej Eurppejskie cenie... ale chyba tylko dla uciszenia spoleczenstwa
AS82, przepraszam bardzo a kto kontrolowal DSS ? kto wydal opinie ze wszystko z ta firma jest ok