Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17095
Stary 19.05.2012, 14:56
Widzę, że twoja teoria, że w Polsce buduje się autostrady kilkakrotnie drożej niż w Niemczech poszła się je*ać. Nie masz żadnego argumentu. No ale rozumiem. Najlepiej palnąć głupotę, potem się do tego nie przyznać i zmienić temat

Brawo.


klusek106 napisał(a):Wyświetl post
A4 z Krakowa do Szarowa tez jest zajebista, no ale nie ma co plakac nie ? dziekuje za takie autostrady
.
Mnie się podoba, bo do Szarowa jadę teraz 10 minut. Tobie się nie podoba. I o czym tu chcesz dyskutować? Każdy ma prawo do swojego zdania.
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 19.05.2012 o godz. 15:01.