Widzę, że twoja teoria, że w Polsce buduje się autostrady kilkakrotnie drożej niż w Niemczech poszła się je*ać. Nie masz żadnego argumentu. No ale rozumiem. Najlepiej palnąć głupotę, potem się do tego nie przyznać i zmienić temat
Brawo.
klusek106 napisał(a):

A4 z Krakowa do Szarowa tez jest zajebista, no ale nie ma co plakac nie ? dziekuje za takie autostrady
.
|
Mnie się podoba, bo do Szarowa jadę teraz 10 minut. Tobie się nie podoba. I o czym tu chcesz dyskutować?

Każdy ma prawo do swojego zdania.