@For_FuN_ Zaraz się pojawi westersyl i Ciebie zje za tego dziada o Ilievie
Zieńczuk pomimo, że też już jest jedną nogą na emeryturze zjada na śniadanie nie tylko Ilievia ale nawet Meliksona, który w tym sezonie pograł trochę w el. LM a potem bawił się w handlowanie swoją ojczyzną (Zagram dla Polski! A nie... może jednak nie, niech będzie ten Izrael...). Facet zagrał dwa dobre mecze na wiosnę. Jak dla mnie może spokojnie odejść, nie będzie mi go żal. Widać, że nie ma motywacji do gry w tak słabym zespole jak Wisła. Spiął się na derby i wygrał je w pojedynkę. Możliwości ma niesamowite ale jak jego serce nie bije nawet dla ojczyzny to tym bardziej nie będzie biło dla Wisły w każdym meczu. Melikson ma jakiś problem z głową lub miesza mu w niej menadżer ale na boisku ma również mentalność zwycięzcy i widać, że gra dobrze jak drużynie też idzie dobrze. Jak drużyna gra marnie, przegrywa... to on wie, że sam wszystkich meczów nie wygra. Jest świetnym grajkiem ale nie aż tak żeby zawsze grać za trzech.