Watts napisał(a):

|
Przypominam, że podczas gdy Iliev objechał pół Europy i wygrał króla strzelców rok temu, Zieniu jest jedynie solidnym wyrobnikiem w Ruchu. Iliev u nas zostanie, a MZ musielibyśmy zapłacić (Ruchowi też?), dlatego lepszą opcją byłoby sprowadzenie kogoś młodszego, nawet z I ligi, niż utrzymywanie dwóch dziadów na skrzydle naraz.
|
I to jest argument? Ze kiedys Iliev cos tam pogral? Ja wole opierac sie na faktach i tym co prezentuje teraz, a na dzisiaj to absolutnie trzeba sie go pozbyc. Nie wyobrazam sobie, zeby gral u nas taki emeryt kasujacy po 300-400 tys. euro/sezon i nic nie dajacy druzynie(patrzac na statystyki, a takze sama gre, to jest tragedia...gosc, ktory debiutuje w ekstraklasie - Patejuk, zjada go na sniadanie). Dlatego wyraznie zaznaczylem NIE dla obu panow.