Przypominam, ze Iliev to rocznik 79, a Zieńczuk 78

, bo niektorzy pisza w oderwaniu od rzeczywistosci...nie wspominajac o tym, ze Ivica ma wydolnosc na poziomie 40-latka i po 60 minutach polozylby sie na murawie. Dla obu nie widze miejsca w Wisle. Podobno zreszta mielismy sciagac mlodych pilkarzy

...czyzby nie bylo na to pieniedzy?