|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
thechris napisał(a): 
Jak dla mnie Levadia czy Qarabaq to pikuś przy jesiennych derbach. Poza tym zejdźmy na ziemię. Wisła w Europie to grała kiedyś. W przyszły sezonie kwalifikacja do LE będzie cudem. Łysy legionista zapowiedział przecież zmianę celów.
Partaczami i nieudacznikami są ci, którzy się skompromitowali na Kałuży: Pareiko -Jaliens, Chavez (Jirsak 60'), Diaz, Jovanović, Nunez (Jirsak 77'), Wilk, Kirm, Garguła (Genkow 37'), Iliew, Biton, - To są partacze i nieudacznicy. Pareikę jako jedynego można wykluczyć z tej listy hańby.
|
\
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=609137
Tutaj też grał Paweł.
|
|