Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55719
Stary 19.05.2012, 13:20
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Podstawowa sprawa że gdyby nie Brożek to tej Levadi prawdopodobnie by nawet nie było bo do mistrzostwa prowadziły nas gole tego piłkarza.
Problem w tym, czy my myślimy długofalowo, czy tylko terminowo na jeden sezon. Twoje myślenie jest właśnie to drugie, czysto doraźne. Osobiście, co jeszcze raz podkreślę - nie podoba mi się pomysł sprowadzenia Brożka. Wolałbym by znaleziono jakiegoś młodego zdolnego piłkarza za stosunkowo niewielkie pieniądze, ale by później rzeczywiście dano mu szansę na zaistnienie w Ekstraklasie. Tego bym chciał, a nie odgrzewania starych kotletów. Jeszcze raz powiem, gdyby Brożek do nas wrócił, nie zarabiałby jedynie na przysłowiowe "waciki". Znając życie byłby najdroższym piłkarzem w naszej drużynie. Na to się zgodzić nie mogę, bo sam Paweł, z całym szacunkiem do jego bramek, ale nie jest tego wart.
Odpowiedz cytując