syryls napisał(a):

|
Jaliens miał oferty z wielu klubów z Holandii w tym Polski. Ten chłop grał w meczu z Argentyną cały mecz na prawej obronie, i radził sobie bardzo dobrze. W Alkmaar gdyby nie wiek to grał by dalej.
|
Czyli jest szansa że odejdzie? Oby.