Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55711
Stary 19.05.2012, 12:46
Jakby wypożyczyć takiego Szewczyka czy Karłowicza rok temu to dziś nawet by nie powstał taki temat jak Zieńczuk który prócz tego że potrafi wrzucić to jest niedołęgą jeśli chodzi o wiek+forma fizyczna, i co Bednarz mówił że chce stawiać na polaków, w dodatku młodych, wydawało mu się że prawie każdy transfer młodego zawodnika okaże się 100%, nawet nie ma kogo zatrudnić, trzeba szukać zagranicą, którzy kończą się kontrakty, jak Ilievowi
Odpowiedz cytując