Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55708
Stary 19.05.2012, 12:37
thechris napisał(a):Wyświetl post
Wisła Kraków złożyła ofertę kontraktu Markowi Zieńczukowi.

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75916,t...wiadomosc.html


Zieńczuk spoko, Głowacki niby też. Ale się to ma k..a to polityki "stawiania na młodych i zdolnych Polaków"? Legia też miała kiedyś pomysł na ściągnięcie Mięciela po wojażach a wiadomo było, że jego miejsce jest w ŁKS-ie. Boje się, że z Brożkiem będzie tak samo.
Marek Zieńczuk?
Ja p...!!!
Ten, który co 4 -5 lat ma sezon konia?
Przypomnę, że miał udane wystepy w latach 2002/03 potem w Wisle 2007/08 i ostatnio w Ruchu 2011/12.
Nastepny, w miarę dobry sezon trafi mu się w 2015/16.
Ale to chyba trochę za późno jak na piłkarza, który ma dziś 34 lata?

Pomysłodawcom sprowadzania Głowackiego, Brożka i Zieńczuka życzę, zeby Cupiał sie obudził ze snu.
Co oni jeszcze dadzą Wiśle więcej od tego, co dali wcześniej? O ile jeszcze jestem w stanie uwierzyc, że 33 letni Głowacki będzie w stanie jakoś utrzymać naszą defensywę, to Brożek i Zieńczuk są dla mnie sabotażem.
Panie Cupiał, obudź się, ktoś chce Pana okraść.
No chyba, że Pan wie o tym i się na to zgadza.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując