|
Jeżeli Zieńczuk podpisze umowę z Wisłą, to będzie kpina. Mamy doświadczonego Ilieva jako fałszywego skrzydłowego, pytanie po co nam ten dziadek - przecież on już jest za stary, a jego umiejętności nie rosną, a raczej maleją. Mam nadzieję, że to zwykły fakt medialny, niemający absolutnie żadnego potwierdzenia w rzeczywistości. Niech Bednarz sprowadzi jeszcze Kosowskiego, zaproponuje kontrakt Szymkowiakowi, wytransferuje z Jagi Frankowskiego, a dodatkowo przywróci na boisko Żurawia. To będzie ekipa, same "młode" wilki...
Same spekulacje w mediach dotyczące możliwości zatrudnienia Zieńczuka w jego podesżłym wieku są dla mnie po prostu niesmaczne, wręcz obrzydliwe. Jeśli Bednarz chce coś dobrego zrobić dla Wisły, to niech odchudzi kadrę, rozwiąże kontrakty z Jaliensami itp. a potem niech poda się do dymisji.
|