Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13694
Stary 19.05.2012, 12:33
AYALA napisał(a):Wyświetl post
najlepsi gracze w byłej Jugosławi grają w Partizanie,Crvenie Zvezdzie i Dynamie Zagrzeb.Nawet zawodnicy co w tych klubach siedzą na ławce byliby dla Nas wzmocnieniem.Warto przypomniec że Radovic co gra w Legii był tylko zmiennikiem w Partizanie , mimo to kosztował 800 tyś €.
Ale Radović dopiero teraz był pierwszoplanową postacią w Legii, wcześniej raczej status solidnego pomocnika.
Odpowiedz cytując