AYALA napisał(a):

|
najlepsi gracze w byłej Jugosławi grają w Partizanie,Crvenie Zvezdzie i Dynamie Zagrzeb.Nawet zawodnicy co w tych klubach siedzą na ławce byliby dla Nas wzmocnieniem.Warto przypomniec że Radovic co gra w Legii był tylko zmiennikiem w Partizanie , mimo to kosztował 800 tyś €.
|
Ale Radović dopiero teraz był pierwszoplanową postacią w Legii, wcześniej raczej status solidnego pomocnika.