Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55705
Stary 19.05.2012, 12:24
Wisła Kraków złożyła ofertę kontraktu Markowi Zieńczukowi.

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75916,t...wiadomosc.html


Zieńczuk spoko, Głowacki niby też. Ale jak to się to ma k..a do polityki "stawiania na młodych i zdolnych Polaków"? Legia też miała kiedyś pomysł na ściągnięcie Mięciela po wojażach a wiadomo było, że jego miejsce jest w ŁKS-ie. Boje się, że z Brożkiem będzie tak samo. Zieńczuk miał bardzo dobry sezon a jako, że Wisła nie ma żadnego skrzydłowego oprócz Ilieva na jedną połówkę i Małeckiego, który nie wytrzymuje presji jeśli na trybunach jest więcej niż 5 tys kibiców to uważam to za dobry ruch.
Ostatnio edytowane przez thechris : 19.05.2012 o godz. 12:29.
Odpowiedz cytując