|
Ludzie kochani! Jaki Brożek? My musimy najpierw zorganizować grę obronna i zbudowac drużynę od tyłu.
Dlaczego Genkov jest najlepszym defensywnym napastnikiem?
Bo taka jest w Wisle potrzeba.
Nie mamy dobrze zorganizowanej gry obronnej i dlatego Genkov ze swoimi umiejetnościami bardzo udziela się w defensywie. Bo musi. Kiedy zamiast niego na boisko wchodził Biton, to nasz srodek prawie wcale nie istniał. Owszem, środek umiał w miare grac do przodu, ale prawie nic defensywnie. Z Bitonem była dziura w srodku pola, i każda drużyna zyskiwała tam z nami przewage, a z Genkovem to było łatane.
Wyobrażacie sobie, że Brożek będzie realizował zadania defensywne?
Wyobrazacie sobie, że Brożek za darmo odejdzie z Trabzonu?
Wyobrazacie sobie, że Brożek będzie w Krakowie grał za darmo?
Wyobrażacie sobie, że Brożek bedzie miał motywację do jakichkolwiek sukcesów, dłużej trwającą niż dwa tygodnie skoro już się pzzekonał, że wyżej polskiej ligi nie podskoczy? Zreszta on o tym już dawno wiedział, dlatego tak sie bronił przed transferami. Jesli tu wróci to po to, żeby jeszcze 2-3 lata chybiać/trafiac w ekstraklasie i zawiesic buty na kołku. Przecież ten wieczny talent ma już 29 lat. Jak na napastnika to nie jest ani młody, ani perspektywiczny. Plany sprowadzenia Brożka, nawet gdyby Trabzon oddał go za darmo to zwykłe łatanie dziur i mydlenie oczu mocarstwowością.
Pomijam fakt, czy Cupiał chce mieć w druzynie kolejnego gracza, który w Wiśle będzie mu się kojarzył z fatalnie przegranymi eliminacjami: Levadia, Karabach i z nieudacznictwem.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|