Witajcie. Jestem studentem Uniwersytetu Gdańskiego. Piszę pracę na temat obrazu kibiców piłkarskich w prasie i dzialan animacyjnych kibiców. Potrzebuję wasze opini w tym temacie
W linku wysyłam ankietę:
http://www.ankietka.pl/ankieta/87131...-w-prasie.html
Z góry bardzo dziękuję !!!
Ps : Jeżeli możecie podsyłajcie ankiete do waszych znajomych kibiców