Wyświetl pojedynczy post
haldir_sgn
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55694
Stary 19.05.2012, 10:09
Haha ludzie o czym wy gadacie ? Brożek nie bo za słaby ? bo pazerny ? jesteśmy śedniakiem w lidze, mielismy 9 porażek, zdobylismy 29 goli. Więc nie wiem jak jeszce możecie wybrzydzać. Paweł to najlepszy możliwy zawodnik do wzięcia na tą pozycje. Jedynych obcokrajowców na jakich nas stać ściagnelismy w ostatnim czasie, i to oni nas doprowadzili do ligowego przecietniactwa.
Czy ciemno czy jasno, Wisła płynie przez Miasto.....Bo to Miasto jest Nasze! ^^
Odpowiedz cytując