wikink1 napisał(a):

|
nie chce spekulować będzie co będzie ,ale Brożek wraca tylko dlatego że jest porostu zasłaby żeby grać w Turcji tak samo stało się z Żurawskim jak to wyglądało sami widzieliście. Bardzo bym nie chciał żeby WISŁA była ostoją dla takich piłkarzy. Będzie to że szkodą dla WISŁY i za razem pozostawi obraz piłkarzy pazernych na kasę .
|
Frankowski też był za słaby - na Elche, Wolverhampton i chyba coś jeszcze - jak wracał do Polski, a odpalił w Jadze. Reguły tutaj nie ma, trzeba go zaprosić na rozmowy, umozliwić mu trenowanie i zobaczyć, czy jest w stanie biegać 90 minut na wysokich obrotach.