Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55690
Stary 19.05.2012, 07:44
nie chce spekulować będzie co będzie ,ale Brożek wraca tylko dlatego że jest porostu zasłaby żeby grać w Turcji tak samo stało się z Żurawskim jak to wyglądało sami widzieliście. Bardzo bym nie chciał żeby WISŁA była ostoją dla takich piłkarzy. Będzie to że szkodą dla WISŁY i za razem pozostawi obraz piłkarzy pazernych na kasę .
Odpowiedz cytując