|
nie chce spekulować będzie co będzie ,ale Brożek wraca tylko dlatego że jest porostu zasłaby żeby grać w Turcji tak samo stało się z Żurawskim jak to wyglądało sami widzieliście. Bardzo bym nie chciał żeby WISŁA była ostoją dla takich piłkarzy. Będzie to że szkodą dla WISŁY i za razem pozostawi obraz piłkarzy pazernych na kasę .
|