Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55689
Stary 19.05.2012, 07:29
Bez wymiany skrzydłowych, których mamy obecnie gra na jednego napastnika mija się z celem - raz, że nie dostaje piłek jak to ktoś słusznie zauważył - dwa środek pola sobie nie radzi, w związku z czym o dobre prostopadłe piłki też jest ciężko. Iliev ma swoje lata, wydolność i kondycja już nie te co kiedyś. Trzeba postarać się sprowadzić piłkarzy takich jak grający kiedyś u nas Uche, Kosowski, Błaszczykowski - bez dobrej jakości na skrzydłach przy jeszcze słabszych bocznych obrońcach z trudem włączających się do akcji ofensywnych system preferowany ostatnio przez Wisłę nie będzie hulał jak należy.
Co do zawodników z Polski grających w niższych ligach - to wypożyczyć na rok z opcją transferu definitywnego i po sprawie - promocja dla zawodnika i samego klubu. Gajos ma 21, ostatni dzwonek by załapać się do poważnej piłki, jeżeli chce się rozwijać i zależy mu na pracy bardzo proszę dać mu szansę.
Czytam tu o Piechu strzelił 12 goli w ostatnim sezonie, rok wcześniej miał ich 5 - to jest szczyt możliwości dla tego piłkarza, fakt, że dopiero dwa lata temu trafił do Ekstraklasy nie jest bez znaczenia. http://transfery.przegladsportowy.pl...544,1,971.html - jeżeli to prawda to z budowy perspektywicznego zespołu, którą notabene zapowiadał Łysy będziemy mieć budowę domu spokojnej starości.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 19.05.2012 o godz. 07:34.
Odpowiedz cytując