tomasz_19 napisał(a):

|
jakoś ostatnio przycichła sprawa niejakiego Łukasza G. Jestem ciekaw, czy został oczyszczony z zarzutów, czy tak po prostu sprawa jego rzekomego udziału w aferze korupcyjnej umrze śmiercią naturalną?
|
Trzeba być dobrej myśli. Z Łobem też szybko nie poszło, sprawa się przeciągała, ale wkońcu udało się kanalię z klubu usunąć. Teraz będzie podobnie.