Coś tak przypominam sobie zakłady na tym forum w sprawie budowy autostrad na E2012, niech chce mi się szukac postów ale przegrany mam nadzieję honorowo przyzna sie do porażki.
JEDREK warto wkleić co Tomek Skory z RMF stwierdza :
Cytat:
Po pierwsze, opierając się na zgromadzonych dowodach, sąd uznał, że nic nie potwierdza działania CBA z motywów politycznych. Po drugie - sąd orzekł stanowczo, że "wykluczyć należy, że Beata Sawicka była wytypowana przez służby i od początku planowano przeciw niej działania". Po trzecie - nic nie potwierdza tyleż malowniczej, co "podrasowanej" na potrzeby linii obrony, tezy o intymnym związku Beaty Sawickiej z agentem CBA. Świadkowie twierdzą, że się nie narzucał, a męskiego towarzystwa w Warszawie szukała raczej ona. Mało która mężatka proponuje poznanym panom wzięcie u niej kąpieli, a po odmowie dopytuje: "ale na pewno?"
Po czwarte wreszcie, i chyba najważniejsze - dowody świadczą o tym, że to Beata Sawicka wystąpiła z inicjatywą w sprawie korupcji, zażądała pieniędzy, określiła żądaną sumę, a agentowi groziła zerwaniem znajomości w wypadku niedotrzymania terminu zapłaty.
|