Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19112
Stary 18.05.2012, 19:12
Garguła to myśle że to kwestia czasu aż na stronie klubu pokaże się stosowny komunikat.
Wyjątku raczej robić Cupiał nie będzie,oby.

Co do Jaliensa-to podobno Robercik złotousty znowu jakiś swoich dawnych kolegów z Holandi do usa zwozi,może sie chłop załapie i nam odpuści.
Odpowiedz cytując