|
Garguła to myśle że to kwestia czasu aż na stronie klubu pokaże się stosowny komunikat.
Wyjątku raczej robić Cupiał nie będzie,oby.
Co do Jaliensa-to podobno Robercik złotousty znowu jakiś swoich dawnych kolegów z Holandi do usa zwozi,może sie chłop załapie i nam odpuści.
|