tomasz_19 napisał(a):

|
jakoś ostatnio przycichła sprawa niejakiego Łukasza G. Jestem ciekaw, czy został oczyszczony z zarzutów, czy tak po prostu sprawa jego rzekomego udziału w aferze korupcyjnej umrze śmiercią naturalną?
|
W Polsce obowiązuje taka zasada: jak ci nie udowodnili to jesteś czysty