|
jakoś ostatnio przycichła sprawa niejakiego Łukasza G. Jestem ciekaw, czy został oczyszczony z zarzutów, czy tak po prostu sprawa jego rzekomego udziału w aferze korupcyjnej umrze śmiercią naturalną?
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|