Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13689
Stary 18.05.2012, 17:57
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
W komunikacji, czy w:
przeprowadź się do kraju, na drugim końcu świata
przeprowadź się do kraju, w którym poziom życia jest niższy
przeprowadź się do kraju, w którym poziom ligi jest niższy
przeprowadź się do kraju, w którym mniej ci zapłacą
przeprowadź się do kraju, który nie ma żadnych związków kulturowych z twoim
Nie wiem ile Ota w FC Tokyo zarabia, ale mimo ze japonska J-League jest na pierwszym miejscu w Azji jesli chodzi o finanse, to oni tam wcale nie tak dobrze placa jak np. w chinskich klubach. Najlepiej zarabiajacymi zawodnikami sa momentalnie Tulio i Shinsuke Nakamura z 1,3 mio. €, a sredni dochod jest 350.000 €. Drugoligowy VfL Bochum np. kupil w ostatnim roku Takashi Inui z Cerezo Osaka, ktory byl tam jednym z najlepszych zawodnikow i reprezentantem Japonii a Bochum na pewno nie placi lepiej niz Wisla.

zrodlo (niestety po niemiecku): http://www.transfermarkt.de/de/finan...40_seite1.html
Odpowiedz cytując