Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17084
Stary 18.05.2012, 17:38
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Hallo, Szpeniu, gdzie jesteś ?
Wygląda na to że Szpeniu postanowił trochę pocierpieć za przekonania w samotności .
Głowa do góry! Nie z takich jak Ty PO zrobiło wała .