Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55680
Stary 18.05.2012, 17:37
Dziś kolejny wysyp spekulacji transferowych choć 99% z nich się nie sprawdzi. Ja nie rozumiem jednego czy Wisła musi powielać te same błędy za które ganiono niedobrego Holendra, że sprowadza emerytów - z zagranicy a teraz dla odmiany mamy mieć opcje polską. Jakoś w takim Dortmundzie nie mają problemu z tym że w podstawowym składzie gra tylko dwójka zawodników po 30-tce (bramkarz, defensywny pomocnik) i drugi raz z rzędu młodzieżą bez doświadczenia wciągają nosem pozostałe zespołu występujące w Bundeslidze. Zaraz będziemy mogli wystawić 11-stkę składającą się z samych zawodników po 28 roku życia. Coś mi podpowiada, że wtedy obecne problemy finansowe czy prawdziwe czy nie przy tych, które mogą nastąpić to pikuś. W polskiej lidze znaczenie odgrywają walory fizyczne, szybkość, dynamika etc.. zobaczcie sobie na skład Korony i ŁKS w tym sezonie - a potem na miejsce w tabeli.
Odnośnie Meliksona to on nie che już grać w Wiśle, przychodził tu pod katem europejskich pucharów i budowy silnej drużyny rezygnując z wysokiego kontraktu w Izraelu na rzecz mniejszych pieniędzy u nas - jego odejście jest przesądzone.
Odpowiedz cytując