Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13688
Stary 18.05.2012, 17:22
krowczax napisał(a):Wyświetl post
@up No i co z tego ?

Zawodnicy z J-League to ciekawy pomysł. Problem tkwi w komunikacji.
W komunikacji, czy w:
przeprowadź się do kraju, na drugim końcu świata
przeprowadź się do kraju, w którym poziom życia jest niższy
przeprowadź się do kraju, w którym poziom ligi jest niższy
przeprowadź się do kraju, w którym mniej ci zapłacą
przeprowadź się do kraju, który nie ma żadnych związków kulturowych z twoim
.
Odpowiedz cytując