Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55674
Stary 18.05.2012, 16:01
westersyl napisał(a):Wyświetl post

Co do Genkova to śmiem twierdzić, że Paweł posadziłby go na ławie przy grze systemem jednym napastnikiem. Jeśli zostałby Melikson to miałby chociaż z kim zagrać klępę czy prostopadłą piłkę.
Ciekawą opcją jest jeszcze Dwaliszwili jednak tutaj nie wiem czy nie podchwyci go Lech w miejsce Rudnieva.
Do gry systemem jednym napastnikiem Brożek na szpicę nie pasuje. Genkov jest naszym jedynym zawodnikiem, którego możnaby postawić jako jedynego napastnika. Jest jeszcze Rojewski, który jest dość wysoki, nawet chyba wyższy od Genkova, ale co z niego będzie - zobaczymy. Wiem jednak jedno - jeśli działacze chcą zarobić na zawodnikach, to muszą wręcz ściągać młodych i utalentowanych graczy za niewielkie pieniądze i dać im się wypromować.
Odpowiedz cytując