|
Rozbieg i najbliższa ścianę proponuje Tobie. Rojewskiego widziałem tyle co inni, jest jeszcze Kamiński etc. żaden Melikson tutaj nie zostanie a Brożek pokazał w dwóch klubach co jest wart. Opierdalacze nam nie są potrzebni ale skoro tak bardzo go chcecie to proszę bardzo - jeszcze Pawełka niech Wam wrócą...
I jeszcze chwila, jeszcze moment i będziemy mieli skład Wisły jak sprzed trzech- czterech lat...Fajnie, nie? Tylko zauważcie że Ci ludzie już są starsi i ich powroty są jak każdy inny transfer do tej pory (na krótką mete)
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 18.05.2012 o godz. 15:50.
"Jestem trudnym człowiekiem ale pocieszam się faktem, że to Bóg mnie takim stworzył..."
|