mimon89 napisał(a):

Ja tam Brożka nie potrzebuje. Jest Genkow, jest Rojewski i kupić jeszcze kogoś młodego. Brożki mieli juz swój czas w Wiśle i nie chce do naszej zbieraniny dokładać jeszcze gwiazdeczki typu Brożek. Także Łysy Wężu nie wysyłaj żadnego sygnału do Brożka
|
Rozbieg i najblizsza sciana...
Widziales Rojewskiego w akcji,wiesz cos o nim,wiesz cokolwiek...