Wyświetl pojedynczy post
mimon89
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Nowy Sącz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55669
Stary 18.05.2012, 15:03
Ja tam Brożka nie potrzebuje. Jest Genkow, jest Rojewski i kupić jeszcze kogoś młodego. Brożki mieli juz swój czas w Wiśle i nie chce do naszej zbieraniny dokładać jeszcze gwiazdeczki typu Brożek. Także Łysy Wężu nie wysyłaj żadnego sygnału do Brożka
"Jestem trudnym człowiekiem ale pocieszam się faktem, że to Bóg mnie takim stworzył..."
Odpowiedz cytując