GaoFeng napisał(a):

Właśnie ostatnio oglądałem J-League i się zastanawiałem nad tamtymi zawodnikami... Wszyscy są szybcy, biegają przez cały mecz, co notabene musi oznaczać, że są dobrze przygotowani fizycznie
A gra w Europie dla takich zawodników to mogłaby być dobra propozycja
Nie przypominam sobie żadnego Japończyka, czy Koreańczyka w Wiśle
