Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13685
Stary 18.05.2012, 14:21
GaoFeng napisał(a):Wyświetl post
Kosuka Ota, dobrze wyszkolony lewy obronca, szybki, czesto wlacza sie w ofensywe i gra dobrze w defensywie.

http://www.transfermarkt.de/de/kosuk...er_110911.html

Jesli ktos ma ochote go zobaczyc w akcji, caly mecz AFC Champions League FC Tokyo vs. Beijing Guoan, Ota zagral dobrze:

http://www.youtube.com/watch?v=bR-sUBLh6JQ
Właśnie ostatnio oglądałem J-League i się zastanawiałem nad tamtymi zawodnikami... Wszyscy są szybcy, biegają przez cały mecz, co notabene musi oznaczać, że są dobrze przygotowani fizycznie

A gra w Europie dla takich zawodników to mogłaby być dobra propozycja

Nie przypominam sobie żadnego Japończyka, czy Koreańczyka w Wiśle
Odpowiedz cytując