http://www.sport.pl/sport/10,67450,1...do_Wisly_.html
Paweł jasno deklaruje, że chciałby wrócić do Wisły. Narazie skończyło się na luźnej rozmowie z kimś związanym z Wisłą... Mam nadzieję, że Bednarz się ruszy i da Brożkowi jasny sygnał, że chce go widzieć w drużynie.