Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55667
Stary 18.05.2012, 12:45
http://www.sport.pl/sport/10,67450,1...do_Wisly_.html

Paweł jasno deklaruje, że chciałby wrócić do Wisły. Narazie skończyło się na luźnej rozmowie z kimś związanym z Wisłą... Mam nadzieję, że Bednarz się ruszy i da Brożkowi jasny sygnał, że chce go widzieć w drużynie.
Odpowiedz cytując