Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55664
Stary 18.05.2012, 12:11
Chyba razem z Fornalikiem by musieli przyjsć bo jakaś taka dziwna przypadłosć łapie grajków, że jak przyjdą do Wisły to coraz słabiej grają.
..
Odpowiedz cytując