SWEET_83 napisał(a):

|
Bednarz i jego pracownicy przygotowali duza liste zawodników na każdą pożycje bo nawet Żeńczuk jest brany pod uwage w razie jak by pewnie nie przyszedł Makuszewski lub Kupisz z Jagiellonii. To samo z napastnikami, Quioto,Paweł Brożek,Piech itd. A cos ucichł transfer Meliksona do zagranicznego klubu...
|
W razie ?
A czy oprócz spekulacji medialnych, ktoś jeszcze Wiśle zaproponował, lub Wisła złożyła zapytanie o któregoś z tych zawodników ?
Bo póki co to raczej same spekulacje, wystarczyło, że Głowacki powiedział że do Wisły wróci i nagle jest Zieńczuk, Paweł Brożek nawet Piotrek się przewija. Jasne cieszy mnie to, ale podchodźmy do tych spekulacji z dystansem, już nie raz się wszyscy rozczarowali naszą polityką transferową. W tym roku może być podobnie.
Media widzą w naszym klubie różnych zawodników, ale ja czekam cierpliwie do momentu konferencji o ile takie będę miały miejsce wtedy uwierzę i zweryfikuję informacje podawane przez cały ten ogórkowy sezon.
Cudów się nie spodziewam, naprawdę. Okienko gdzie przyszedł Melikson, Genkov, Pareiko - na 100% się nie powtórzy. Już mamy ''wizję'' tego co nasz czeka, testy, testy testy, czyli powtórka z rozrywki odcinek 2012...
I wcale mnie nie zdziwi fakt, że za Dragana też nikt nie przyjdzie, to że rozwiązano z nim kontrakt świadczy raczej o szukaniu oszczędności gdzie tylko się da, a nie o fakcie zaproponowania kontraktu innemu, lepszemu zawodnikowi.