Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17074
Stary 18.05.2012, 11:13
"Nie wierzę" w powyższe wypowiedzi Schetyny i Neumana (ostatnio wyrósł medialnie na lidera po)..Jaki trzeba mieć tupet, żeby jeszcze bronić tej skorumpowanej .... Coś mi się wydaję, że w apelacji dostanie maks. zawiasy..
Nawet bym sie ucieszył, bo parę osób może przejrzało by wtedy na oczy, z czym mamy w Polsce doczynienia..
[][][][]> T S W <[][][][]