|
Do 21 lat najciekawszym polakiem dla mnie właśnie jest Olkowski. To ja się pytam za kogo mamy płacic takie kwoty jak nie za najzdolniejszych młodych polaków. Za Jovanovicia płaciliśmy 400 tys. euro. Ja bym wolał zapłacić tą kwotę, ustawić Olkowskiego na prawej i nie sprowadzać już stopera. Środek by tworzyli Głowacki-Jovanović, albo Głowacki-Diaz.
|