Szpen napisał(a):

|
wierze i zgadzam się dziś ze słowami Ziobry, który podsumował dziś wyrok: " Skazał ją niezawistny i sprawiedliwi sąd".
|
"Sprawa Beaty Sawickiej to była polityczna prowokacja przeciw opozycji. Nie będzie przeprosin ani dla CBA, ani dla polityków PiS. Wyrok nie kończy sprawy, Sawicka na pewno będzie składać apelację od decyzji sądu - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM Grzegorz Schetyna. Dopiero projekt PO, czyli postawienie przed Trybunałem Stanu Kaczyńskiego i Ziobry, domknie sprawę Sawickiej. TS będzie symbolicznym wskazaniem na tych, którzy takie prowokacje, jak sprawa Sawickiej przygotowywali - zapowiada gość RMF FM"
Szpeniu naprawdę jest mi Cię trochę szkoda bo wszyscy rzucili się na Ciebie tak gwałtownie ...

Ale w kontekście Twojego wpisu powyżej (będącego odpowiedzią na wpis kolegi Gwiaździstego wątpiącego w wyegzekwowanie kary dla "Uwiedzionej") byłbym bardzo ciekaw Twojego komentarza do powyższej wypowiedzi Grzesia Schetyny.