Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
haldir_sgn
Member
Od: 02.2009
Offline
#
55653
18.05.2012, 10:08
Patrząc na gre obrony z poprzedniego sezonu to Burliga będzie sporym wzmocnieniem, nie jest nowym Dani Alvesem, ale na ligę Polską w zupełności wystarczy.
Czy ciemno czy jasno, Wisła płynie przez Miasto.....Bo to Miasto jest Nasze! ^^
haldir_sgn
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do haldir_sgn
Znajdź inne posty napisane przez haldir_sgn