MMTS napisał(a):

gość jest dobry, fajnie ułożona stopa, w miarę szybki, zdecydowany. Tyle że z tego filmiku to ja w pierwszej kolejności wziąłbym tych gości co mu dogrywali; mocne i celne wrzutki, odpowiednio dokręcone, fajna kombinacyjna gra. Może faktycznie Łysy Łeb powinien czasem poczytać to forum /
|
Rzeczywiście mógłby się przydać
Brakuje u nas zawodnika, który nawet sytucje sam na sam (np. po prostopadłym podaniu) potrafiłby wykorzystać...