Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
55651
18.05.2012, 09:51
chyba bez echa przeszło, że Wisła definitywnie ściąga Burligę z wypożyczenia, niemniej po tym co pokazał w Ruchu, w Wiśle też prochu nie wymyśli
kolend
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kolend
Znajdź inne posty napisane przez kolend