Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55649
Stary 18.05.2012, 09:43
Nie wiem czy jest sens inwestowania akurat w Olkowskiego tak dużej kwoty 1,5mln zł ~~350 tys euro . Prawy obrońca/ pomocnik to nie jest pozycja z jaką mamy największą bolączkę w naszej drużynie .

Trzeba też zobaczyć jak będzie się prezentował Burliga po powrocie do Wisły ( rozegrał nie najgorszy sezon w Ruchu , a mimo wszystko jest wciąż zawodnikiem rozwojowym ) , a nie zapominajmy że za podobne pieniądze jak za Olkowskiego sprowadziliśmy też Jovanovicia .

Jeśli Olkowski byłby lewym obrońcą to ok - ciężko u nas z piłkarzami na tą pozycję .
Odpowiedz cytując