|
Nie wiem czy jest sens inwestowania akurat w Olkowskiego tak dużej kwoty 1,5mln zł ~~350 tys euro . Prawy obrońca/ pomocnik to nie jest pozycja z jaką mamy największą bolączkę w naszej drużynie .
Trzeba też zobaczyć jak będzie się prezentował Burliga po powrocie do Wisły ( rozegrał nie najgorszy sezon w Ruchu , a mimo wszystko jest wciąż zawodnikiem rozwojowym ) , a nie zapominajmy że za podobne pieniądze jak za Olkowskiego sprowadziliśmy też Jovanovicia .
Jeśli Olkowski byłby lewym obrońcą to ok - ciężko u nas z piłkarzami na tą pozycję .
|