"Jeśli jesteśmy przy rozstaniach, to Wisła przedstawiła propozycję rozwiązania umowy Kew Jaliensowi. Holender, którego kontrakt jest ważny jeszcze przez rok, ma przemyśleć sprawę i udzielić odpowiedzi czy zgadza się na warunki rozstania, zaproponowane przez klub. Przy podejmowaniu decyzji zawodnik powinien wziąć pod uwagę fakt, że w drużynie Michała Probierza grać nie będzie "
Oby się zgodził !
Z Wisłą rozstają się również Dragan Paljić, Dawid Biton, Gervasio Nunez i Michael Lamey. Wszystkim wygasają umowy z końcem czerwca, ale Wisła rozmawia z tymi piłkarzami na temat skrócenia kontraktów jeszcze o miesiąc, co przyniosłoby klubowi oszczędności, sięgające kilkudziesięciu tysięcy euro. Takie porozumienie udało się już wynegocjować z Paljiciem. Wszystko wskazuje na to, że podobnie będzie w przypadku pozostałej trójki. Nastąpić to powinno na początku przyszłego tygodnia, ale już teraz obie strony są blisko polubownego rozstania.
Sprawy nabierają tempa !
Wiecej :
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...akty,id,t.html